Uygar Prefabrik Logo
 • 95 metrekare prefabrik ev
 • Çelik villa
 • Prefabrik villa

  Prefabrik villa

  Her bütçeye uygun yapılar

 • Prefabrik

  Prefabrik

  Deprem evleri

 • iki katlı prefabrik ev
 • Tek katlı prefabrik ev

  Prefabrik te kampanya

  25.000 TL' ye prefabrik ev

  1+1 deprem evleri

" Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz "

FİRMA PROFİLİMİZ

Uygar Prefabrik 2005 yılında çelik yapılar inşa etmek amacıyla kurulmuştur. Gebze Balçık'ta 1000 m² kapalı, 2000m² açık alanda üretim gerçekleştirmektedir. Prefabrik tek katlı, dublex konut, yayla evleri, sosyal tesisler, çelik konstrüksiyon, yaşam konteynerleri, şantiye, fabrika ve depo binaları, hangar ve benzeri yerlerin üretim ve pazarlamasını yapan firmamızın amacı ekonomik kaliteli ve güvenli binalar kurarak sonsuz müşteri mutluluğunu kazanmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Planlama ve tasarım
Bina üretimi 
Yükleme
Nakliye organizasyonu
Boya işleri
Montaj
Bina içi elektrik ve sıhhi tesisat işleri

HEDEFLERİMİZ

Yapı üretim ve pazarlama olarak ikiye ayrılan firmamız, deneyimli ve uzman kadrosuyla, Marka teknolojinin imkanlarını kullanarak yerli ve uluslar arası piyasaları hedefliyor. Burası bir deprem ülkesi. İnsanlarımızın daha güvenli ve huzur içinde yaşaması için bu teknolojinin yangınlaşması gerekiyor. İşte bu nedenle Türkiye’deki yoğun ihtiyacın karşılanması için kolları sıvadık insanlarımızın güvenini kazanmak için yola çıktık.

PREFABRİK BİNALARIN İNŞA EDİLME SÜRESİ

Binanın büyüklüğüne göre değişir. Ortalama 15 - 45 gün içerisinde teslim ediyoruz.  Binalarımızın büyük bölümü fabrikada imalat aşaması tamamlanıp 6-15 içerisinde yerinde montajı yapılır.

Marka PRAFABRİK YAPI ;
İleri Yapı Teknolojilerini Kullanarak Depreme Dayanıklı Ürünleriyle,Sektörünün Tüm Alanlarında İhtiyaçları Karşılayabilecek Bilgi ve Tecrübeyi Kullanarak Kısa Zamanda Üretimine Başlamıştır.
FİRMAMIZ;
ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesiyle de,Güvenilirliğini ve Becerisini Müşterileriyle Paylaşmaktadır.
Yapılan İşlerde Tüm Çalışanlarıyla,Her İşte Yenilemeyi, Hizmet Kalitesini Ölçülebilir ve Sürdürülebilir Kılmaya,Sektörde Lider Olmaya Kendine Hedef Almıştır.
Marka PREFABRİK YAPI;
Ürünlerinde Standartlara Uygun Yüksek Güvenilirlikte ve Zamanında Üretim Yaparak Müşteri Memnuniyetini Sağlamayı Amaçlayan Bir Firmadır.
YAPTIĞIMIZ İŞLERDE BİZ ŞUNU SÖYLÜYORUZ:
PREFABRİK KONUT ANLAYIŞINIZ TAMAMEN DEĞİŞECEK!
Marka PREFABRICATED STRUCTURES
The Company Produces Earthquake Resistant Products Of Using Cutting Edge Construction Teghnologies To Meet The Requirements Of Various İndustries Based On İts Tecnical Know-How And Profound Experience İn The Sector.
OUR FIRM; Share İts Reliability And Skills With İts Customers Through Having 
ISO 9001:2000 Qualıty Management System Certification 
Targets To Lead İn The İndustry By Prioritizing Refreshing İts Competencies İn Every Single Project,Measurability And Sustainability Of Service quality Together With İts Complete Work Force. Marka PREFABRİCATED STRUCTURES
Aims To Maintain İmprove Customer Satisfaction Through Producing Products Of High Standards And Relibality On Timely Fashion.
WE ALWAYS CLAIM ON OUR PROJECTS;
"YOUR OPINION ABOUT PREFABRICATED STRUCTURES WILL COMPLETELY CHANGE"

Size Large, Medium, Small, X-Large
Colour Orange, Yellow

HiZMETLERiMiZ